Goldunuzu bize satın
0545 615 96 44 WhatsApp Destekli Mesai Saatleri 09:00 / 00:00

» RİGOR Z OYUN TAKTİKLERİ

Rİgor Z, rigor z, RigorZ , RigorZ cash al , RigorZ epin kazan , Kredi kartı ile RigorZ satış , Mobil ödeme ile RigorZ al , Havale ile RigorZ al , Paypal ile RigorZ al , RigorZ Resmi satıcısı , RigorZ satış Sitesi ,  RigorZ Online epin al , Güvenli RigorZ Satın al ,  RigorZ türkiye ,  RigorZ epin kazan , onlin eoyun. RigorZ Bayisi , Kredi kartsız RigorZ Alımı ,  Online RigorZ Satın Al ,  RigorZ Nasıl alırım ,  RigorZ Nereden Alınır ,  online oyun. RigorZ GC Satış , RigorZ GC , RigorZ GC Alış Satış , RigorZ  Bayisi ,  RigorZ Distribtör ,  RigorZ GC Satış Sitesi , RigorZ GC Epin satış , RigorZ GC satın al , RigorZ GC Epin satış , RigorZ Online , RigorZ Bayisi , MMOGames , FPS , Free2Play , Free to Play ,,online oyun , oyun haber , sorun bildir , oyun Haberleri , oyun haber , bursagb haber , site haber , online oyun haberleri , epin haber , duyuru

Rigor Z'de Hayatta Kalmak kurallara bağlıdır:


RigorZ, İlk Türkçe Dil Destekli Hayatta Kalma Ve Zombi MMO Oyunu...
Şimdi Test Etme Zamanı !
Yaklaşık 5 Sene Önce ... Bir Cuma Akşamı. İnsanları Mutasyona Uğratan O Virüsün Yayıldığı Akşam. Salgın Hastalıklı İnsan Sayısı %95, Hayatta Kalmak Gittikçe Zorlaşıyor, Her Geçen Gün Yayılıyordu.
Bu Lanetle Beraber , İnsanlarda Korku, Piskolojik Bunalım, Hatta İntiharların Sayısı Bir Hayli Fazlaydı. Arazide Kalan Sağlıklı İnsanların Bunu Durdurması Gerekiyordu , Bunun İçin Bir Plan Kurdular.
Planın Çıkış Noktası ; Birlik! ... Ama Hepsinden Önce Bu Yiğitlere Yiyecek , Silah , Su Gerekiyordu.
Sağlıklı İnsanlar Zombilerle Savaşmak Ve Hayatta Kalma Mücadelesi Vermek Zorundalar!
* Her Karar Çok Önemlidir, Yaşatır Yada Öldürür !


 
 

Herkese merhabalar RigorZ ve zombi seveler! Bu yazımda sizlere dışardan oynaması kolay görünsede içine girince oldukça zorlandığımız RigorZ’nin püf noktalarından bahsedeceğim.

RigorZ indiren herkesin mutlaka bir kere okumasını düşündüğüm bu yazıma hemen başlıyoruz!

İmage

İlk Deneyim ve Gizlenerek SeyahatKural 1 - El Feneri Ölüm Getirir!


Oyuna ilk girdiğinizde elinizde genelde bir el feneri bulunur.El fenerim var hemen yakayım etrafımı daha rahat göreyim diye bir yanılgıya asla düşmeyin.Oyunda en çok dikkat çeken şey el feneridir ve haydutlar tarafından çok rahatlıkla fark edilmenizi sağlar.Bu yüzden feneri unutun!Kural 2 - Orman Sandığınızdan GüvenliEvet ilk başladığınızda doğal olarak yeni eşyalara ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden en yakın yerleşim yerine yürüyerek gitmeniz gerek. En güvenli bölge ise yol köşeleri ve ormanlardır. Açıktan gitmeye çalışırsanız, ölürsünüz!..


Kural 3 - İnsan Görürseniz YaklaşmayınEvet üstünüzde hiç birşey olmasa bile insanlara güvenip yaklaşmayın yoksa sonu kötü bitebilir. Haydut olan bazı kişilerce katledilebilirsiniz. Görünmeden uzaklaşın.


İmage

Aman Zombi Canım ZombiKural 1 - Zombiye Bir Kişi Saldırır!Bir grup veya arkadaşlarınızla oyunu oynuyorsanız bir zombiye bir oyuncu dalmalı. Neden derseniz zombiyi keserken birbirinize vurabilirsiniz (%80) buda sizi dışardan oldukça noob gösterir. Arkadaşınıza verdiğiniz hasardan bahsetmiyorum bile!Kural 2 - Yat, Kalk, Sürün!Zombilerin arasından nasıl çaktırmadan geçerim diye düşünüyorsanız hemen yere “Z” tuşuyla yatın ve sürünün. Ayrıca “CTRL” ile çömelebilirsiniz de, bunu kendi göz kararınızla anlarsınız zaten. Sürünmek her zaman en az ses çıkartan yöntemdir. Zombilerin burunlarının dibinden sürünerek geçebilirsiniz, çoğu zaman sizi fark etmezler. Ama eğer fark ederlerse, sizin ayağa kalkmanız için geçen sürede ciddi hasar alabilirsiniz.Kural 3 - Zombi Sese Duyarlı Bir Mahluksa, Ateş Açmak AngutlukturEvet zombi sese duyarlı bir yaratık olduğu için şehrin içinde ateş açmanız ölümünüzü hazırlamanız anlamına gelir. Bu yüzden zombileri çekiç, bıçak veya sopa gibi ses çıkarmayan silahlarla öldürmeye bakın.Kural 4 - Zombi Kendi Boyundan Uzun Bloklara TırmanamazEvet sizi zombi kovalarken bir arabaya çıkmanız hiç bir şeyi çözmez çünkü zombi kendi boyunu geçmeyen her bloğa tırmanıyor. Bu yüzden sizi kurtaracak tırmanma yeri ya bir minübüs ya da birden fazla dizilmiş depo kasaları.


İmage

PVP - Haydutlarla ÇatışmaKural 1 - Uyursan Ölürsün!

Aynen öyle, eğer haydutlarla kapışayım bir iki adam öldüreyim diyorsanız gönül gözünüz bile açık olmalı.Yani iz sürmede iç güdüler bile çok önemli. Kendimden örnek vermek gerekirse Onur’la (MyMoon) genel olarak Campos City’nin marketinde dolaşırız ve 2vs5 çatışmadan kayıpsız ayrıldığımızı bilirim. Aşırı derecede taktik bol mühimmat ve takım oyunu size çatışmayı kazandırır.Kural 2 - Kurşunlar Uzaktan Daha Az Hasar Verir

Çatışmaya girmeden önce iki kere düşünmelisiniz çünkü silahlar genelde uzaklığa göre hasar azalması gösterir. Rakibin yakın mesafeye girmesini beklemek ya da pistolle ateş etmek mantıklı hareketlerdir.Kural 3 - Sniper’dan Kurtulan Adam

Arkadaşlarımın gözümün önünde vurulmasına rağmen defalarca kez sniperlardan kaçan birisi olarak tecrübelerimi anlatmak gerekirse; tok ve büyük gürültüyle patlayen bir ses duyarsanız %70 pompalı %30 sniper’dır. Eğer sniper’sa zaten ekipten bir kişi vurulmuş eşyaları zart diye yerlere dökülmüştür.Merminin geldiği yeri az çok anlamışsınızdır anlamasanız bile oturup arkadaşınızın eşyalarını toplamaya çalışmayın ya da nerden ateş ediyolar diye bakınmayın DİREK KOŞUN. Evet nereye olursa zik zaklar çizerek koşun ve siper bulduğunuzda yatın yere.Sonrası ise size kalmış durup gelenlerle çatışmak mı istersiniz yoksa oyundan çıkmak mı karar size kalmış.Kural 4 - Sözünüzü Dinlemeyen Gurup ÜyesiGurubu tehlikeye atan üyeniz varsa yanınızdan da gitmiyorsa vurun gitsin. En güzel ve kısa çözümdür kendisi.İmage

Güvenli BölgelerKural 1 - Fazladan Eşya TaşımaFazladan eşyanız varsa haritada bulunan 3 yuvarlak bölgeden birine giderek global envanterinize saklayabilirsiniz.Kural 2 - Güvenli Bölge Giriş-Çıkışlarına DikkatGenellikle bazı akıllı kişilikler bu bölgelerin hemen dışına yasak olmasına rağmen pusu kurabiliyor bu yüzden dikkatinizi üst seviyede tutunuz.Kural 3 - VazgeçmeyinOyunun en büyük kuralı ölseniz bile vazgeçmeyin zamanla sizde deneyimli bir zombi avcısı ya da haydutlarla kapışan birisi olabilirsiniz.Bu yazıda size kısaca Rigor Z’de hayatta kalmak için dikkat etmeniz gerekenleri sıraladık. Bu kurallara uymanız menfaatiniz icabıdır. İyi avlar!